Toobemi Mexc Global ile anlaştı

Kripto sigortacılığın öncüsü Toobemi, Mexc Global borsası ile anlaşma sağladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Kripto sigortacılığı üzerinde ön plana çıkan Toobemi platformunun tokeni Toobcoin ön satışının bitmesine sayılı günler kala Mexc Global borsası ile anlaşma sağladıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Ön satışı fiyatını 0.50 cent ile başlatan Toobcoin, ön satışın bitmesine sayılı günler kala fiyatı 0.72 cent olarak devam etmektedir. Token satışını sadece uygulaması üzerinden yapan Toobemi kısa bir süre önce CoinMarketCap platformunda da yerini almasıyla birlikte kullanıcılarına güven tazeledi. 

Kripto sigortacılık alanında sayılı projelerden biri olduğu belirtilen Toobemi'nin, Mexc Global'de listelenmeye başlayacak olmasıyla birlikte açılış fiyatının ne kadar olacağı ve kısa bir sürede yüz binlerce kullanıcıya ulaşan Toobcoin'in ilerleyen zamanda major coinler arasında yerini alıp almayacağı bir merak konusu oldu.

Toobemi Nedir?

TOOBCOIN, TOOBEXC ve TOOBİNS kuruluşları, Blockchain teknolojisinin ve ilgili sistemlerin geleceği inşa edecek mekanizmalardan biri olduğunu savunuyor. Yeni dünyayı şekillendirecek olan TOOBEMI, uluslararası bir ekipten oluşuyor. Proje yöneticileri, analistler, yazılım geliştiriciler, blok zinciri uzmanları, kripto ekonomistlerinden likidite sağlayıcılarına kadar çok çeşitli perspektiflerde çalışıyor. Ancak TOOBEMI'nin en önemli zinciri kullanıcılarıdır.

Blockchain bir topluluk oluşumudur. TOOBEMI'deki topluluğu ile tam anlamıyla büyüyecek işbirlikçi bir yapıdır. Düşük maliyetli ve yüksek hızlı işlemleri mümkün kılmak için temel blok zinciri olarak TOOBCHAIN'in oluşmasına katkı sağlayacak ve kullanıcılara alternatif kazanç yöntemleri sunacaktır.

Yatırımcılar, TOOBEMI blok zincirini, blok zincirinde düşük maliyetle yıldırım hızında işlemler sağlayan bir platform olarak görüyor. Kripto para piyasası her geçen gün büyüyor, büyüyen endüstri ile birlikte blockchain teknolojisi de gelişiyor. Bu teknolojiyi önemli kılan ve gündeme gelmesinin nedeni sağladığı güvenlik ve yerinden yönetim özellikleridir.

Ancak teknolojinin doğasına aykırı olarak, işlemler her zaman merkezi borsalarda güvensiz bir şekilde yürütülür. TOOBEMI, teknolojinin özüne uygun merkezi yapısı ile kullanıcılara en güvenli kripto para alım satım deneyimini sunmaktadır.Diğer Haberler