KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
77 yıllık özlem... | Hasan Güçlü
Hasan Güçlü

iletisim@hasanguclu.com

77 yıllık özlem...

Bugün farklı ve üzücü bir gün, bugün, fikir ve hareketi kişiliğinde birleştirmiş eşsiz bir lider, muharebe meydanlarının muzaffer kumandanı, devlet kuran büyük bir siyaset adamı ve toplumun çehresini değiştiren kudretli bir inkılâpçı olan Ebedî Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 77'inci yıl dönümünde, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Bağımsızlığımız için mücadele verenlerden birisi ve liderimiz olan devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ün eksikliğini 77 yıldır yaşıyoruz. Bıraktığı eserlerini ona yakışır bir şekilde yaşatıyor ve yüceltiyoruz.

Türk Milletinin bu acı günde Atamızın bize bıraktı Türkiye Cumhuriyetini ilelebet yaşatmaları için ve birlik bütünlüğümüze zarar vermeye çalışanların önünde dimdik durduğumuzu, duracağımızın mücadelesine davet ediyorum…

Yüce Atatürk, Kalbinde yaşattığı vatan, millet ve bayrak sevgisinden güç alan Türk Milleti olarak, üstümüze düşen her görevi başarıyla yerine getirme azim ve gayretiyle emanetinize layık olmak için, yüce milletimizin hizmetinde, tek yürek halinde, özveriyle ve fedakarane bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Manevi huzurunuzda sevgi, saygı, minnet ve şükran duygularıyla eğiliyorum. Ruhunuz şad olsun.


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN2023'te Kimi Cumhurbaşkanı Olarak Görmek İstersiniz?

2023'te Kimi Cumhurbaşkanı Olarak Görmek İstersiniz?