KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
KÜNYE | KamuPress

KÜNYE


İMTİYAZ SAHİBİ

KamuPress

REKLAM / Advertising
bilgi@kamupress.com

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN:
bilgi@kamupress.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi ve Whatsapp numaramız aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

  E-Posta: bilgi@kamupress.com


YAZILIM / Software 

Genç Duyu Medya - Uzman ekip tarafından hazırlanmıştır.

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Netinternet Veri Merkezi
Kınıklı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 D Blok B01 Pamukkale/DENİZLİ

 

Yasal Uyarı

1. www.kamupress.com internet sitesinde yayınlanıp kaynak olarak KamuPress belirtilen yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı "KamuPress " 'e aittir. Kaynak ve link gösterilerek kopyalanabilir.
2. "KamuPress kaynak adıyla yayınlanmayan haberlerin içerikleri haber kaynaklarına aittir. Her hangi bir durumda kamupress.com web sitesi ve "KamuPress" sorumlu tutulamaz.
3. Sitede yayınlanan makale ve yorumlardan yazarları sorumludur.
4.Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin
içeriklerinden, kamupress.com sorumlu tutulamaz.

 

YAYIN İLKELERİ

kamupress.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. kamupress.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

kamupress.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@kamupress.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

 

 Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.kamupress.com However, sometimes the www.kamupress.com uses third parties to process your information. www.kamupress.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.kamupress.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.kamupress.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.kamupress.com and its services. When you use www.kamupress.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.kamupress.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

1 Nisan 2014